Polski kibic gotowy na Mundial!

Mistrzostwa Świata to wielkie wydarzenia dla fanów piłki nożnej na całym świecie. Bez względu na to, czy jesteś aktywnym graczem, czy też obserwatorem, który na stadionie czy w domowym zaciszu, na pewno już zacierasz ręce na myśl o tym, co będzie się działo, i nadchodzące tygodnie planujesz pod kalendarium meczów. Czy jesteś gotowy na kibicowanie? Sprawdź, co może Ci się przydać.

Nie ma oglądania i kibicowania bez telewizora lub przynajmniej laptopa. Im większy ekran i kanapa przed nim, tym lepiej, więc wybór tego, kto urządza piłkarski wieczór, jest raczej prosty. Jeśli kibiców jest więcej niż mebli, warto zadbać o poduszki, którymi zawsze można porzucać się w przypadku rozpaczy po straconym golu.

Kolejna rzecz, bez której się nie obejdzie, to flaga narodowa. Możesz wywiesić ją za oknem, przyczepić do lusterek auta, nosić na piersi, a także wymalować na policzku przy pomocy specjalnych farbek do twarzy. Tę opcję docenią w szczególności dzieci – wspólne malowanie może okazać się lepszą zabawą niż sam mecz!

Prawdziwy kibic dba o to, by na takiego wyglądać, a więc nie ubiera się w byle co, lecz profesjonalną koszulkę, najlepiej w narodowych barwach. Wiele sklepów profesjonalnych oferuje opcję personalizacji sportowej odzieży. W sklepie Ambersport możesz zamówić własną koszulkę ze swoim nazwiskiem i wybranym numerem, w której nie tylko pokibicujesz, ale zagrasz w przyszłości niejeden prawdziwy mecz. Koszulkę powinien uzupełniać odpowiedni szalik – bez tego gadżetu ani rusz! Dla lepszego efektu miej pod ręką profesjonalne akcesoria – rękawice Reusch i markową piłkę, dzięki której rozładujesz rosnące napięcie i pochwalisz się umiejętnościami przed zgromadzonymi kolegami.

Co jeszcze? Na pewno nie obędzie się bez napojów i przekąsek. Najprościej będzie zamówić pizzę czy inne danie z dostawą do domu, lub udać się do sklepu po słone i poręczne przekąski, jeśli jednak lubisz przygotowywać wszystko na własną rękę, postaw na coś prostego, np. mini tortille, koreczki, faszerowane jajka czy kiełbaski na ciepło. W zależności od upodobań gości, zapewnij napoje, które wprawią w dobry nastrój, a także naczynia, które utrzymają je w odpowiedniej, niskiej temperaturze.

Jeśli chcesz poczuć się jak na stadionie i być jeszcze bliżej żywych emocji na boisku, zadbaj o odpowiednią oprawę. Przydadzą Ci się trąbki zwane wuwuzelami, wspomniane wyżej farby do twarzy, a także konfetti i serpentyny, które wyrzucisz w powietrze po strzelonym golu lub ostatecznym zwycięstwie. Wydaje się dziecinne? Sam zobaczysz, że nie tylko dzieciaki będą zachwycone! Pamiętaj jednak, by sprawdzić poprawne działanie domowego. Gdy emocje opadną, z pewnością zapragniesz szybko pozbyć się błyszczących drobinek z salonu.

No i na sam koniec najważniejsze – dobry nastrój i pozytywne nastawienie! Choć nie możesz tego kupić, ani zaplanować, zaproszenie najlepszych kumpli i bliskich na pewno pomoże w stworzeniu niezapomnianej i niepowtarzalnej atmosfery piłkarskich emocji i zdrowego dopingu. Do boju, Polsko!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*