Gwiazda futbolu – to Ty!

Sport wywołuje ogromne emocje – nie tylko w sercach tych, którzy strzelają gole i sięgają po najwyższe laury, lecz także tych, którzy przyglądają się temu z trybun, domowej kanapy czy knajpianego stolika. Zagorzali i wierni kibice godzinami marzą o tym, by choć na chwilę zamienić się ze swoim idolem, przywdziać klubowe czy reprezentacyjne barwy, ubrać firmową odzież Nike czy rękawice Reusch, bezbłędnie trafić do bramki przeciwnika lub obronić karnego, wywołać dziki szał całego stadionu i zapisać się na kartach historii światowego futbolu. Niemożliwe? Na ogół, niestety, tak. Jest jednak sposób na to, by choć trochę pomóc wyobraźni i przybliżyć splendor piłkarskich gwiazd każdemu z nas. Sposób dość prosty i stosunkowo tani. Jaki?

Odpowiedź jest prosta: personalizowane koszulki piłkarskie. Chcesz rozgrywać przyjacielskie mecze w barwach klubu Christiano Ronaldo, mieć na plecach numer, z którym wybiega na murawę, lecz tuż obok swoje własne nazwisko? A może marzą Ci się koszulki dla swojego teamu, z jego nazwą, logotypem i innym motywem, który pozwoli jeszcze mocniej poczuć zgraną drużyną i budować jej dobre imię na sportowych eventach? Nic prostszego!

Na specjalne życzenie

Profesjonalne sklepy w swojej ofercie mają nie tylko szerokie spektrum ubrań i akcesoriów do piłkarskich treningów, lecz także możliwość spersonalizowania ich pod swoje wytyczne i potrzeby. Sklep Ambersport swoim klientom umożliwia wykonanie specjalnych, dedykowanych nadruków. Co można umieścić na materiale? Logo na piersi lub przodzie koszulki, a także numerację i linijkę tekstu z tyłu, jeśli zaś chodzi o spodenki piłkarskie, można spokojnie powtórzyć numer z koszulki w przedniej ich części.

Nadruki wykonywane są standardowo z wykorzystaniem określonej czcionki, lecz istnieje możliwość dobrania swojej na życzenie Klienta. W przypadku najpopularniejszych drużyn Europy, można poprosić o napis wykonany oryginalną, oficjalnie używaną przez nie czcionką! Możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Cena personalizacji ubioru zależy od tego, jak wiele elementów zmieniamy lub dodajemy, ich wielkości oraz liczby użytych kolorów. Na sam koniec najważniejsze – planując personalizację ubioru, upewnijmy się, że pracownicy sklepu dysponują kompletem informacji i rozumieją naszą wizję dokładnie tak, jak my. Najlepiej opisać swoje oczekiwania już przy składaniu zamówienia i upewnić się, że to, co wymyśliliśmy, jest możliwe do wykonania.

Na specjalne okazje?

Nadruki na odzieży sportowej wykonywane są technikami, które umożliwiają normalne jej użytkowanie, bez obaw o utratę jakości napisu. Personalizowane spodenki czy koszulkę można więc śmiało zakładać nie tylko od święta, na ważny mecz, lecz także na zwykły trening, jeśli tylko mamy na to ochotę. Każda chwila jest dobra, by uruchomić wyobraźnię i poczuć się jak gwiazda sportu, który jest naszą pasją. Nie da się ukryć, ani racjonalnie wytłumaczyć, że dużo przyjemniej biega się w koszulce z własnym nazwiskiem czy nazwą teamu, niż w koszulce, którą może nosić na plecach każdy, kto ma dostęp do sportowego sklepu.

Personalizując swój sportowy outfit, nie wolno jednak zapominać o naczelnej funkcji odzieży piłkarskiej czy sportowej w ogóle – o tym, by pracowała, by odprowadzała wilgoć, by czyniła trening przyjemniejszym od strony fizjologicznej. Na szczęście, dzięki profesjonalnym ofertom i usługom, nie musimy wybierać między estetyką i funkcjonalnością. Możemy być kim chcemy, i czuć się wyśmienicie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*